Parashikimi i motit për ditën e sotme, ja si do të variojnë temperaturat

Publikuar tek: aktualitet, më 08:46 13-03-2017 Parashikimi i motit për ditën e sotme, ja si do të variojnë temperaturat

Vendi ynë do të dominohet sot nga mot kryesisht i kthjellët dhe vranësira të herë pas hershme do të paraqitet moti në zonat malore.

Po ashtu parashikohet që temperaturat e ajrit do të jenë relativisht të ulëta në mëngjes deri në -1 apo -2 gradë në zonat malore por mesdita do të shënojë temperatura deri në 19 gradë C. Era do të fryjë mesatare me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke gjeneruar në brigjet detare dallgëzim 1 apo 2 ballë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfehet hajdutja që vodhi gruan e n/drejtorit të policisë: Çantën e kishte plot me para, ja ktheva të gjitha
Kapet “mat” duke vjedhur dyqanin e orëve, pranga të riut nga Lushnja »
Article Logic
Execution time: 0.010225057601929
array(1) { ["section"]=> string(77) "parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-ja-si-do-te-variojne-temperaturat-71698" }