Parashikimi i motit thotë se ditë më të këqija do të vijnë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:16 11-10-2015 Parashikimi i motit thotë se ditë më të këqija do të vijnë

Rreshje me intensitet të lartë shiu pritet të godasin gjithë rajonin dhe vendin tonë gjatë ditëve në vijim.

Parashikimi i institutit meteorologjik evropian ka njoftuar se pjesë të uraganit Joaquin, të shpërbërë tashmë, janë drejtuar në Spanjë, Itali drejt bregut Adriatik dhe në Mal të Zi, Kroaci e Shqipëri. Sipas parashikimeve, niveli i rreshjeve mund të shkojë deri në 12mm duke shkaktuar sërish përmbytje në të gjithë vendin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Edhe Durrësi në ujë. Fotot nga përmbytjet si pasojë e reshjeve të dendura
Ëndrra bëhet realitet, Shqipëria kualifikohet në Kampionatin Europian »
Article Logic
Execution time: 0.010812044143677
array(1) { ["section"]=> string(64) "parashikimi-i-motit-thote-se-dite-me-te-keqija-do-te-vijne-22874" }