Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë këtë të dielë

Publikuar tek: aktualitet, më 06:21 20-10-2019 Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë këtë të dielë Foto ilustruese

Sipas Insitutit të Gjeoshkecave ditën e sotme (e diel dt.20) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Sot (e diel dt.20) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 23 °C

në vendet e ulëta: 13 / 26 °C

në vendet malore: 9 / 22 °C

ERA

Sot (e diel dt.20) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

auto_m21571519807.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053504943847656
array(1) { ["section"]=> string(66) "parashikimi-i-motit-zbuloni-si-pritet-te-jete-kete-te-diele-182745" }