Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë nesër

Publikuar tek: aktualitet, më 22:54 17-09-2019 Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë nesër

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, ditën e nesërme nuk priten reshje dhe era do të fryjë e lehtë deri mesatare.

RESHJET

Nesër (e mërkurë, dt.18) nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt.18) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 17 / 26 °C

në vendet e ulëta: 16 / 28 °C

në vendet malore: 11 / 25 °C.

ERA

Nesër (e mërkurë, dt.18) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074100494384766
array(1) { ["section"]=> string(58) "parashikimi-i-motit-zbuloni-si-pritet-te-jete-neser-178825" }