Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

Publikuar tek: aktualitet, më 08:25 03-03-2019 Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot Ilustruese

Moti i kthjellët do të dominojë në të gjithë territorin. Herë pas here do të ketë kalime vranësirash të lehta, më të dukshme në zonat juglindore.

Sipas Meteoalb pasditja dhe mbrëmja mbeten me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin.

Era do të fryjë mesatare me shpejtësi mbi 30 km /h nga drejtimi Verilindor duke gjeneruar në det dallgëzim 2-3 ballë.

Temperaturat e ajrit mbeten konstante në mëmgjes po rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 0 gradë në 20 gradë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097570419311523
array(1) { ["section"]=> string(56) "parashikimi-i-motit-zbuloni-si-pritet-te-jete-sot-154933" }