Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

Publikuar tek: aktualitet, më 07:15 18-08-2019 Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

Sipas Institutit të Gjeoshkencave ditën e sotme nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Sot temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 32 °C

në vendet e ulëta: 17 / 34 °C

në vendet malore: 12 / 26 °C.

ERA

Sot era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

auto_m21566076773.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072050094604492
array(1) { ["section"]=> string(56) "parashikimi-i-motit-zbuloni-si-pritet-te-jete-sot-175650" }