Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

Publikuar tek: aktualitet, më 06:22 17-10-2019 Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ditën e sotme (e enjte dt.17) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Sot (e enjte dt.17) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 23 °C

në vendet e ulëta: 14 / 25 °C

në vendet malore: 10 / 22 °C

ERA

Sot (e enjte dt.17) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

auto_m21571261441.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021165132522583
array(1) { ["section"]=> string(56) "parashikimi-i-motit-zbuloni-si-pritet-te-jete-sot-182378" }