Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

Publikuar tek: aktualitet, më 06:18 21-10-2019 Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot Foto ilustruese

Sipas Insitutit të Gjeoshkencave ditën e sotme (e diel dt.20) dhe nesër (e hënë dt.21) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Sot (e hënë dt.21) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 24 °C

në vendet e ulëta: 13 / 27 °C

në vendet malore: 9 / 23 °C

ERA

Sot (e hënë dt.21) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

auto_m21571606185.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043094873428345
array(1) { ["section"]=> string(56) "parashikimi-i-motit-zbuloni-si-pritet-te-jete-sot-182840" }