Parashutisti i LSI dështon të ngrihet në qiell, Saimir Tahiri tallet keq dhe shpërthen në të qeshura (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 22:45 22-06-2017 Parashutisti i LSI dështon të ngrihet në qiell, Saimir Tahiri tallet keq dhe shpërthen në të qeshura (VIDEO)

Një person me parashutë ku ishte stampuar logoja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, ka dështuar të ngrihet në ajër, sot gjatë mitingut përmbyllës të LSI-së në Durrës.

Videon e ka shpërndarë Saimir Tahiri, duke ironizuar me rënien e parashutistit. “Ky i shkreti e paska humb shansin e vet...hahahahahaha”, shkruan Tahiri në Facebook.

Por duket se ish-ministri nuk është i vetmi që tallet me të, pushuesja që e filmon, lutet që ai mos të ngrihet në ajër, duke thënë “o Zot ishalla jo”, dhe në momentin që ai bie shpërthen në të qëshura.

“Ik e mos u lodh se ke ndenj 8 vjet lart, nuk ngrihet më”, i thotë ajo. /Newsbomb.al

Për më tepër ndiqni videon:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030130863189697
array(1) { ["section"]=> string(111) "parashutisti-i-lsi-deshton-te-ngrihet-ne-qiell-saimir-tahiri-tallet-keq-dhe-shperthen-ne-te-qeshura-video-83482" }