Parkingu nëntokësor dhe sheshi “Skënderbej”, ja si po ndryshon përgjithmonë qendra e Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 14:29 27-01-2017 Parkingu nëntokësor dhe sheshi “Skënderbej”, ja si po ndryshon përgjithmonë qendra e Tiranës

Guri i parë në nisjen e shtrimit të sheshit “Skënderbej” është vendosur sot në mënyrë simbolike nga kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj.

Qendra e Tiranës duket se po ndryshon përgjithmonë, me një pamje krejtësisht të re por bazuar në planin modern të Tiranës dhe domethënies historike të shtrimit të sheshit me pllaka guri nga të gjitha trevat shqiptare, shatërvane dhe gjelbërim.

sdf24tr24gtsdgsgsdgs_1.jpg

Sdfg345t343433232.jpg

fgh45r445454h45rju.jpg

wer2424tergdfgdfgh.jpg

ert235t25ydfhdfhnshot_1.jpg

Scty46y46yqqqqy.jpg

ryui48i47ogljklj.jpg

Scredfh3e6y3y345ydfhfh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kërkohej për "shfrytëzim prostitucioni" në Itali, arrestohet 39 vjeçari nga Vlora
Shkon në ditëlindjen e shokut në Tiranë, 21-vjeçari nga Durrësi i humbur prej tre ditësh »
Article Logic
Execution time: 0.010619878768921
array(1) { ["section"]=> string(95) "parkingu-nentokesor-dhe-sheshi-skenderbej-ja-si-po-ndryshon-pergjithmone-qendra-e-tiranes-66852" }