Parkoi BMW si ‘pasha’ para Teatrit, Flamur Noka e pëson keq, policia i vë gjobë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:21 12-05-2020 Parkoi BMW si ‘pasha’ para Teatrit, Flamur Noka e pëson keq, policia i vë gjobë (FOTO) Makian e Nokes dhe polici duke vene gjoben

Ish-deputeti i PD Flamur Noka ka marrë një gjobë të majme ditën e sotme pasi ka shkelur rregullat e qarkullimit rrugor.

Ai ka parkuar makinën tip “BMW” para Teatrit Kombëtar duke sfiduar hapur policinë bashkiake.

Por kjo e fundit i kanë vënë gjobë prej 1000 mijë lekësh te reja.

Siç shihet dhe nga dokumenti, gjoba është vënë ditën e sotme rreth orës 13: 50 te Pedonalja, pra pranë Teatrit Kombëtar.

47d495e0-406d-4006-bf57-92abb2039fa5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091400146484375
array(1) { ["section"]=> string(87) "parkoi-bmw-si-pasha-para-teatrit-flamur-noka-e-peson-keq-policia-i-ve-gjobe-foto-206127" }