Parku Kombëtar i Butrintit i hapur dhe pa pagesë për Pashkët Katolike

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:43 20-04-2019 Parku Kombëtar i Butrintit i hapur dhe pa pagesë për Pashkët Katolike

Parku Kombëtar i Butrintit hap nesër dyert për të gjithë vizitorët me rastin e festës së Pashkëve Katolike.

Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, Parku i Butrintit fton gjithë vizitorët që me rastin e 21 prillit, festës së Pashkëve Katolike dyert e Parkut do të jenë të hapura për të gjithë dhe për më tepër falas.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022933006286621
array(1) { ["section"]=> string(76) "parku-kombetar-i-butrintit-i-hapur-dhe-pa-pagese-per-pashket-katolike-161216" }