Partizani emëron trajnerin e ri

Publikuar tek: sport, më 19:04 16-06-2018 Partizani emëron trajnerin e ri

Ekipi i Partizanit ka zyrtarizuar përpara pak çastesh emërimin e Skënder Gegës si trajner i ri i klubit.

Gega ka qenë më parë trajner i ekipit kombëtar U-21 dhe përflitej prej disa ditësh si një kandidaturë e mundshme për të marr drejtimin e të “kuqve”.

Gjatë ditës së sotme ish-trajneri Dalipi nuk doli në stërvitje me skuadrën duke aluduar kështu largimin e tij nga drejtimi i të “kuqve”. Fillon në këtë mënyrë një epokë e re për “demat” që do të luajnë në Europa League pas disa javesh.

Skënder_Gega01.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096449851989746
array(1) { ["section"]=> string(38) "partizani-emeron-trajnerin-e-ri-124634" }