Partizani në fund të tabelës pas asnjë gol të shënuar, ish-kryebashkiaku tallet keq me “demat”

Publikuar tek: sport, më 22:17 23-09-2017 Partizani në fund të tabelës pas asnjë gol të shënuar, ish-kryebashkiaku tallet keq me “demat”

Partizani përveçse doli i humbur nga sfida e sotme në Korçë përballë Skënderbeut, shënoi dhe një rekord negativ që kishte kohë që nuk e kishte arritur, asnjë gol i shënuar, vetëm një pikë në 3 ndeshje të luajtura.

Kjo gjendje e klubit të kryeqytetit nuk kishte se si të shpëtonte pa ironizime dhe thumbime nga ana e njerëzve të sportit, sidomos ata kundërshtarë të Partizanit.

Njëri nga ata, është ish-kryebashkiaku dhe njëkohësisht ish-presidenti i Flamurtarit, Shpëtim Gjika.

Në një postim në rrjetet sociale, Gjika nuk i ka kursyer thumbimet për “demat”, duke thënë se ky Partizan i Moxhit është për t'u nisur me tragetin e orës 10 nga Durrësi në Itali.

Më poshtë statusi i plotë i Shpëtim Gjikës: 

Screenshot_22.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02363109588623
array(1) { ["section"]=> string(97) "partizani-ne-fund-te-tabeles-pas-asnje-gol-te-shenuar-ish-kryebashkiaku-tallet-keq-me-demat-93440" }