Partizani zgjedh zëvendësuesin e Idriz BATHËS, kapiten nuk do të jetë Lorenc TRASHI

Publikuar tek: sport, më 14:58 03-07-2018 Partizani zgjedh zëvendësuesin e Idriz BATHËS, kapiten nuk do të jetë Lorenc TRASHI

Ishte përfolur për të qenë kapiten i skuadrës për sezonin e ardhshëm, por lojtarët e Partizanit nuk kanë zgjedhur Lorenc Trashin.

Klubi i Partizanit ka bërë me dije që Alban Hoxha do të jetë kapiteni i ekipit në edicionin e ri futbollistik. Pas një votimi të fshehtë, lojtarët kanë zgjedhur pikërisht “gardianin” e njohur për të mbajtur shiritin. Në kanalin zyrtar në facebook bëhej me dije:

” Alban Hoxha do të jetë kapiteni i skuadrës në sezonin e ri futbollistik 2018 -2019. Portieri titullar, i cili prej 5 vitesh është pjesë e Partizanit do të mbaj në krah shiritin e kapitenit, duke filluar nga ballafaqimet e Europa League përballë NK Maribor.

Vendimi është marrë pas një votimi të fshehtë organizuar brenda ekipit dhe lojtari i cili ka marrë numrin më të madh të votave ishte Alban Hoxha”, shkruhet në lajmërimin e klubit të kuq.

kur-votut.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090489387512207
array(1) { ["section"]=> string(89) "partizani-zgjedh-zevendesuesin-e-idriz-bathes-kapiten-nuk-do-te-jete-lorenc-trashi-126596" }