Partizani zyrtarizon trajnerin e ri, firmos tekniku Ilir Daja

Publikuar tek: sport, më 23:47 09-08-2020 Partizani zyrtarizon trajnerin e ri, firmos tekniku Ilir Daja Partizani

Tashmë nuk ka më dyshime. Klubi i Partizanit ka njoftuar se nesër në orën 11:00 prezantohet trajneri Ilir Daja, në ambientet e ”Arte Boutique Hotel”.

Palët kanë gjetur akordin dhe tani Dajës do i duhet të fillojë nga puna për sezonin e ri.

Tekniku Daja ka udhëhequr pankinën e Skënderbeut në edicionin që lamë pas, duke i renditur korçarët në vendin e katërt.Partizani synon të triumfojë në kampionat në sezonin e ardhshëm.

Njoftimi:

FK Partizani nesër do të prezantoj trainerin e ri në, ambientet e “Arte Boutique Hotel” ora 11:00.

Faleminderit..

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010086059570312
array(1) { ["section"]=> string(67) "partizani-zyrtarizon-trajnerin-e-ri-firmos-tekniku-ilir-daja-216631" }