Parukieria më e lumtur në Shqipëri, merr “Fletë Nderi” nga Rama: Ja pra të dashur shokë e shoqe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:34 11-12-2015 Parukieria më e lumtur në Shqipëri, merr “Fletë Nderi” nga Rama: Ja pra të dashur shokë e shoqe

Çfarë ndodh kur je korrekt me shtetin, paguan taksat, pret kuponin tatimor...? E para është se tatimorët nuk të shfaqen te dera për të të sekuestruar pajisjet.

E dyta? Merr një “Fletë Nderi” nga vetë kryeministri Edi Rama. Kështu i ka ndodhur edhe një parukieres, e cila ndhet mjaft e lumtur me këtë letër që ka mbërritur në adresë të saj, në këtë prag festash.

“Ja pra të dashur shokë e shoqeni, biznesmenë e konkurentë. Dhe kjo arrihet me punë, ndershmëri ndaj klientit, rregullave të biznesit ndaj qeverisë.....Juaja gjithmonë.....”, shkruan ajo në foton e “Fletës së Nderit” që mbyllet me “Juaji gjithmonë, Edi Rama”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021036148071289
array(1) { ["section"]=> string(97) "parukieria-me-e-lumtur-ne-shqiperi-merr-flete-nderi-nga-rama-ja-pra-te-dashur-shoke-e-shoqe-27547" }