Parukieria s’i qeth flokët adoleshentes, shihni si e shndërron pas 13 orësh

Publikuar tek: bota, më 06:22 13-08-2017 Parukieria s’i qeth flokët adoleshentes, shihni si e shndërron pas 13 orësh

Një adoleshente tejet e depresionuar, e cila nuk donte të shihte veten e saj në pasqyrë e jo më të kujdesej për të, shkon në parukeri për të qetur flokët. Mirëpo parukieria refuzoi ta bënte diçka të tillë.

Parukierja Kayley Olsson është vetëm 20 vjeç dhe rregullon flokët e studenteve. Studentja 15 vjeçare nga Ëaterloo ishte aq në depresion saqë nuk mund t’i shihte as flokët e saj. Ajo erdhi në sallon sepse dita e saj e shkollës ishte duke ardhur.

Adoleshentja shkoi për t’i qethur flokët, por Olsson nuk pranoi ta bënte këtë. Në vend të kësaj, Olsson kaloi 13 orë gjatë dy ditëve duke rregulluar flokët e adoleshentes.

43310A8800000578-4784558-image-m-5_1502546606221_copy.jpg

43310A9000000578-4784558-image-a-6_1502546611964.jpg

43310A7500000578-4784558-Olsson_began_her_story_by_saying_it_was_one_of_the_most_hardest_-m-25_1502547782275.jpg

 

43310A7100000578-4784558-Kayley_Olsson_a_20_year_old_student_hairdresser_shared_the_story-a-26_1502547787380.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHBA në gjendje alarmi pas përplasjes mes ekstremistëve të djathtë dhe protestuesve
IPhone 8 me pasqyrë? Apple ndryshon planet: Do jetë vetëm me këto ngjyra »
Article Logic
Execution time: 0.011668920516968
array(1) { ["section"]=> string(96) "parukieria-s-i-qeth-floket-adoleshentes-se-depresionuar-shihni-si-e-shnderron-pas-13-oresh-88964" }