Pas 13 orësh pritje, rinisin fluturimet nga aeroporti ‘Nënë Tereza’

Publikuar tek: aktualitet, më 17:05 12-01-2017 Pas 13 orësh pritje, rinisin fluturimet nga aeroporti ‘Nënë Tereza’

Ministria e Transportit dhe Infrastrukturës informon se prej orës 11.00 kanë rifilluar fluturimet nga aeroporti Ndërkombëtar ‘Nënë Tereza’, të pezulluara për disa orë si pasojë e pranisë së akullit në pistë.

Po ashtu ministria bën me dije se është bërë akomodimi i gjithë pasagjerëve në avionë të tjerë për të shkuar në destinacionet përkatëse.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përndjek dhe ushtron dhunë ndaj të ish të dashurës, arrestohet 47-vjeçari (Emri)
Lame: Ja procedurat e legalizimit dhe marrjes së hipotekave »
Article Logic
Execution time: 0.0098781585693359
array(1) { ["section"]=> string(70) "pas-13-oresh-pritje-rinisin-fluturimet-nga-aeroporti-nene-tereza-65339" }