Pas 2 ditësh kërkime, gjenden të gjallë 6 persona në hotelin që u godit nga orteku në Itali

Publikuar tek: bota, më 12:51 20-01-2017 Pas 2 ditësh kërkime, gjenden të gjallë 6 persona në hotelin që u godit nga orteku në Itali

Pas dy ditëve kërkimesh gjashtë persona janë gjetur të gjallë në hotelin në Itali që u godit nga orteku.

Sipas mediave italiane orteku nisi pas lëkundjeve të tokës në Italinë Qendrore të mërkurën.

Vetëm sot ekipet e kërkimit kanë gjetur pas dy ditësh 6 persona në hotelin e mbuluar me dëborë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Masakër në Australi, makina futet mes këmbësorëve, 3 të vdekur, 26 të plagosur
Kjo është kënga me të cilën Melani dhe Donald Trump do bëjnë vallëzimin e parë si President dhe ‘Zonjë e Parë’ (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.010362148284912
array(1) { ["section"]=> string(96) "pas-2-ditesh-kerkime-gjenden-te-gjalle-6-persona-ne-hotelin-qe-u-godit-nga-orteku-ne-itali-66125" }