Pas 2 javësh pushimi, Rama shfaqet në publik me “look” të ri (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:35 24-08-2017 Pas 2 javësh pushimi, Rama shfaqet në publik me “look” të ri (FOTOT)

Kryeminsitri Edi Rama po zhvillon një takim me ambasadorët e huaj te Ministria e Jashtme, duke vlerësuar dhe punën e diplomacisë shqiptare.

Mirëpo, Rama pas disa ditëve pushimi me familjen në jug të vendit, është shfaqur në media ndryshe, me “look” të ri.

Pa bluzë dhe tuta, por me kostum, këmishë, kollare dhe me mjekër, shkruan newsbomb.al.

Këtë verë siç duket, mjekra ka qenë në modë nga politikanët shqiptarë. Përmendim këtu dhe Saimir Tahirin dhe Petrit Vasilin të cilët janë fotografuar me mjekër.

Si ju duken politikanët shqiptarë me "look" të ri? /Newsbomb.al/ 

edi_rama.jpg

 

Petrit Vasili: 

vasili.JPG

Saimir Tahiri: 

 

saimir_tahiri.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086739063262939
array(1) { ["section"]=> string(69) "pas-2-javesh-pushimi-rama-shfaqet-ne-publik-me-look-te-ri-fotot-90033" }