Pas 3 muajsh palestër, Rovena Stefa shfaqet bombastike me bikini (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:22 18-06-2019 Pas 3 muajsh palestër, Rovena Stefa shfaqet bombastike me bikini (FOTO)

Këngëtarja Rovena Stefa është shfaqur së fundmi më në formë se kurrë.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku i mban ndjekësit e saj të cilët janë të shumtë në numër të informuar, duke postuar foto dhe video jo vetëm nga jeta profesionale por edhe nga ajo private.

Dhe ditën e djeshmë këngëtarja ka publikuar një foto që i ka lënë të gjithë më gojën hapur.

Ajo shfaqet me rroba banjo gjatë pushimeve dhe tregon sa ka bërë 3 muaj palestër.

Këngëtarja duket në super formë dhe ka marrë komplimenta të shumta nga fansat.

 

auto_-640-0-5d0809dd325241560843346.jpg

 

auto_-640-0-5d0809d72ea571560843345.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01989483833313
array(1) { ["section"]=> string(75) "pas-3-muajsh-palester-rovena-stefa-shfaqet-bombastike-me-bikini-foto-168672" }