Pas 3 orësh rrugë, mes 4 aksidenteve, trafikut e gropave, gazetari përballet me këtë situatë në plazhin e famshëm të gjeneralit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:17 31-07-2016 Pas 3 orësh rrugë, mes 4 aksidenteve, trafikut e gropave, gazetari përballet me këtë situatë në plazhin e famshëm të gjeneralit

Pas tre orësh rrugë, mes 4 aksidenteve, trafikut e gropave gazetarit Edmond Arizaj rrëfen se në fund, te plazhi i Gjeneralit, cilësuar si një nga plazhet më të bukura, s’kishte më as vende. Dhe jo vetëm kaq, po shikoni me ç'pamje është përballur.

“Pas tre orësh rruge, kaluar mes katër aksidenteve, një trafiku djersitës, makineës që desh qau ne gropën e 1237, pluhurit aq të dashur që është më i ëmbel se mjalta...tek plazhi i gjeneralit s'ka vende...Madje as tek këto shpikjet e reja që ngjajnë si stallet e dikurshme të lopëve...”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030212879180908
array(1) { ["section"]=> string(130) "pas-3-oresh-rruge-mes-4-aksidenteve-trafikut-e-gropave-gazetari-perballet-me-kete-situate-ne-plazhin-e-famshem-te-gjeneralit-48246" }