Pas 6 vitesh bashkë, Luana Vjollca fejohet me biznesmenin e njohur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:48 11-12-2019 Pas 6 vitesh bashkë, Luana Vjollca fejohet me biznesmenin e njohur (FOTO)

Moderatorja, Luana Vjollca prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me biznesmenin Krenar Çoçajn.

Ndonëse asnjëherë nuk e ka pranuar publikisht, aat janë fotografuar shpesh herë bashkë.

Megjithatë së fundmi, Luana dhe Krenari kanë vendosur të marrin hapin e madh. Një foto e publikuar nga moderatorja ka ngritur dyshimet se çifti janë fejuar. Në foto Luana shfaqet me një unazë që mund të cilësohet pa frikë si unazë fejese.

Urimet e shumta kanë shtuar edhe më shumë zërat rreth këtij eventi në jetën e saj.

-640-0-5df0e2291d143.jpg

1545738533_LuanaKrenari.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027151823043823
array(1) { ["section"]=> string(77) "pas-6-vitesh-bashke-luana-vjollca-fejohet-me-biznesmenin-e-njohur-foto-189103" }