Pas 6 vitesh bashkë, Luana Vjollca martohet me biznesmenin e njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:57 19-01-2020 Pas 6 vitesh bashkë, Luana Vjollca martohet me biznesmenin e njohur

Moderatorja, Luana Vjollca prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me biznesmenin Krenar Çoçaj.

Ndonëse asnjëherë nuk e ka pranuar publikisht, ata janë fotografuar shpesh herë bashkë.

Megjithatë së fundmi, Luana dhe Krenari kanë vendosur të marrin hapin e madh.

‘Panorama plus’, ka mësuar se moderatorja po planifikon të bëjë një ceremoni dasme me partnerin e saj.

Më shumë detaje dhe datën kur do mbahet kjo ceremoni na mbetet ta mësojmë në vazhdim.

oooooooo.jpg66721-640-0-5a880efb5e011.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0081958770751953
array(1) { ["section"]=> string(73) "pas-6-vitesh-bashke-luana-vjollca-martohet-me-biznesmenin-e-njohur-192511" }