Pas 8 vitesh martesë, këngëtarja shqiptare shtatzënë për herë të parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:54 10-10-2019 Pas 8 vitesh martesë, këngëtarja shqiptare shtatzënë për herë të parë

Yllka Kuqi është një ndër këngëtaret me baladat më të bukura të muzikës shqiptare.

Që prej bashkëpunimit me Ardit Gjebrean, ajo ka mbetur në vëmendjen e publikut.

Mirëpo, një lajm i bukur vjen nga jeta private e Yllkës.

Sipas gazetës "Telegraf" këngëtarja është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Kujtojmë që Yllka Kuqi është e martuar që prej vitit 2011 me muzikantin Astrit Pallaska.

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013066053390503
array(1) { ["section"]=> string(75) "pas-8-vitesh-martese-kengetarja-shqiptare-shtatzene-per-here-te-pare-181559" }