Pas 90 minutash “kyçur” në zyrë me Edi Ramën, Donald Lu del nga Kryeministria

Publikuar tek: politike, më 11:32 06-07-2017 Pas 90 minutash “kyçur” në zyrë me Edi Ramën, Donald Lu del nga Kryeministria

Përfundon takimi i papritur këtë mesditë të enjteje. Kryeministri Edi Rama dhe ambasadori Donald Lu zhvilluan një takim “kokë më kokë” për 90 minuta.

Takimi mes dy zyrtarëve u zhvilluar në zyrën e Ramës në Kryeministri ndërsa ende nuk bëhen me dije arsyet apo se çfarë u fol mes tyre.

Ky takim  është i pari mes tyre pas daljes së rezultatit të zgjedhjeve të 25 qershorit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama “me dorë të hekurt” pezullon fondet e prokurimit
Turi për kryetar të PD, nga cilin qytet zgjodhi Basha të nisë garën »
Article Logic
Execution time: 0.0095090866088867
array(1) { ["section"]=> string(80) "pas-90-minutash-kycur-ne-zyre-me-edi-ramen-donald-lu-del-nga-kryeministria-85211" }