Pas aksidentit, moderatorja shfaqet publikisht me të dashurin e ri boksier (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:23 24-06-2019 Pas aksidentit, moderatorja shfaqet publikisht me të dashurin e ri boksier (FOTOT)

Moderatorja e Ora News, Dajana Shabani ditën e djeshme u aksidentua, ndërsa kishte në makinë edhe vajzën 3 vjeçare.

Fatmirësisht asnjëra prej tyre nuk pësoi lëndime. Ndërkohë, pas kësaj ngjarje, Dajana është shfaqur e lumtur publikisht me të dashurin e saj të ri.

Ajo dhe partneri i saj Kamer Maloku kanë kaluar ditën së bashku në plazh. Ka qenë ky i fundit që ka publikuar video në Instastory me moderatoren, ndërsa janë ripostuar nga kjo e fundit.

'Kjo qika jem", shkruan ai në diçiturë. Kujtojmë se Kamer Maloku është një boksier profesionist nga Kosova.

65271633_436356097222094_2554379645508124672_n.jpg

65212574_384180722211577_7273011388987998208_n.jpg

64874155_2420487378185502_3656512251306704896_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073740482330322
array(1) { ["section"]=> string(86) "pas-aksidentit-moderatorja-shfaqet-publikisht-me-te-dashurin-e-ri-boksier-fotot-169511" }