Pas akuzave për sulme kibernetike, flet Trump: Brenda 90 ditëve raport mbi hakimin

Publikuar tek: bota, më 13:52 13-01-2017 Pas akuzave për sulme kibernetike, flet Trump: Brenda 90 ditëve raport mbi hakimin

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka premtuar sot se brenda 90 ditëve do të sjellë një raport për ndërhyrjet e Rusisë në zgjedhje.

Pas fitores së Trump, Agjensitë e intiligjencës Amerikane kanë akuzuar Rusinë se ka hakuar zgjedhjet dhe se presidenti i zgjedhur po kërcënohet nga rusët se do ti publikohen video personale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zhduket ish-spiuni që zbuloi ‘aferat seksuale’ të Trump, braktis shtëpinë miliona euro
Kina dërgon 5 milion zyrtarë për të numëruar gjënë e gjallë në të gjithë vendin »
Article Logic
Execution time: 0.011522054672241
array(1) { ["section"]=> string(86) "pas-akuzave-per-sulme-kibernetike-flet-trump-brenda-90-diteve-raport-mbi-hakimin-65418" }