Pas aludimeve të shumta, Lori Hoxha poston foto të të dashurit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:23 24-03-2016 Pas aludimeve të shumta, Lori Hoxha poston foto të të dashurit

U tha fillimisht se Lori Hoxha ishte me pushime e shoqëruar nga dy miqtë e saj por trashëgimtarja e Top Channel i ka dhënë fund të gjitha këtyre aludimeve duke postuar një foto të të dashurit në "Snapchat".

E pra, Lori Hoxha është me partnerin e saj Vis Bajraktari dhe hera herës na përshëndet me foto të nxehta nga Barbadosi.

(Fotografia e mëposhtme është postuar nga Lori Hoxha)

vis-bajraktari-1.jpg

 

p.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030109882354736
array(1) { ["section"]=> string(67) "pas-aludimeve-te-shumta-lori-hoxha-poston-foto-te-te-dashurit-35907" }