Pas ambasadores gjermane, kreu i SHISH i shkon në zyrë kryeprokurores Arta Marku

Publikuar tek: politike, më 13:06 28-12-2017 Pas ambasadores gjermane, kreu i SHISH i shkon në zyrë kryeprokurores Arta Marku ilustruese

Kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Helidon Bendo po zhvillon një takim në këto momente me kryeprokuroren e përgjithshme të përkohshme, Arta Marku.

Takimi mes tyre po zhvillohet pa praninë e kamerave në ambientet e prokurorisë së përgjithshme. Ndërkohë, më herët Marku pati një tjetër takim, me ambasadoren gjermane të akredituar në Tiranë, Susanne Schütz.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mëngjesi modest i Bashës me gazetarët, kreu i PD i mbledh në zyrën e tij për festa
KQZ e fut në rendin e ditës, zbulohet kur do merret vendimi për Aqif Rakipin dhe Gledion Rehovicën »
Article Logic
Execution time: 0.012180089950562
array(1) { ["section"]=> string(86) "pas-ambasadores-gjermane-kreu-i-shish-i-shkon-ne-zyre-kryeprokurores-arta-marku-104659" }