Pas Angela Merkel, Rama takon Mozzik

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:20 13-09-2019 Pas Angela Merkel, Rama takon Mozzik Reperi shqiptar Mozzik

Kryeministri Rama ka qenë sot në Berlin ku ka zhvilluar një takim me kancelaren gjermane Angela Merkel.

Mirëpo, përveç takimit me kancelaren, kryeministri Rama ka takuar dhe reperin e njohur shqiptar Mozzik, por nuk dihet se në ç'rrethana ata janë takuar me njëri-tjetrin.

Kujtojmë se, kryeministri Edi Rama ka zhvilluar ditën e sotme një tur takimesh në Berlin për të marrë mbeshtetje për hapjen e negociatave për Shqipërinë, në 18 tetor.

Më poshtë, foto e publikuar nga reperi Mozzik, në InstaStory:

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010128974914551
array(1) { ["section"]=> string(42) "pas-angela-merkel-rama-takon-mozzik-178351" }