Pas ankesave për zhurmë, policia shkon në festën e ditëlindjes së Beyonce

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:54 06-09-2016 Pas ankesave për zhurmë, policia shkon në festën e ditëlindjes së Beyonce

Pas ankesave për zhurmë në festën e ditëlindjes së 35 të divës së muzikës, Beyonce oficerë të uniformave NYPD janë fotografuar në vendin ku po bëhej festa në New York rreth orës 1:30 të natës.

Policia informoi në ndërtesë lidhur me zhurmën dhe ankesat dhe kërkuan të ulet muzika.

Beyonce nuk është shqetësuar aspak, por ka festuar  mes miqsh dhe bashkëshortit të saj Jay Z 35-vjetorin.

bey3.jpgbey2.jpgbey1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11434006690979
array(1) { ["section"]=> string(78) "pas-ankesave-per-zhurme-policia-shkon-ne-festen-e-ditelindjes-se-beyonce-52126" }