Pas ardhjes në jetë të London, Sara Hoxha rikthehet në shtëpi. Ja si duket ambienti familjar (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:08 21-12-2016 Pas ardhjes në jetë të London, Sara Hoxha rikthehet në shtëpi. Ja si duket ambienti familjar (FOTO)

Sara Hoxha  është rikthyer në shtëpi pas lindjes së djalit të saj London Noor Liço.

Familjarët janë kujdesur që pas kthimit të Sarës me vogëlushin e saj ambienti të jetë tepër i ngrohtë dhe i gjallë.

 Në foton e publikuar nga Sara duket bredhi i zbukuruar, libra, dhe pranë kanë vendosur krevatin e vogël të lëvizshëm të  London.

Mesa duket Sara po lexon dhe librin “Nëna të forta, djem të fortë”, për tu informuar më shumë rreth të qenit mama.

 

 

 15682724_1941005782796615_1303464233_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074968338012695
array(1) { ["section"]=> string(101) "pas-ardhjes-ne-jete-te-london-sara-hoxha-rikthehet-ne-shtepi-ja-si-duket-ambienti-familjar-foto-63356" }