Pas Ardi Veliut, preket nga COVID-19 nëndrejtori i Policisë së Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 12:16 22-11-2020 Pas Ardi Veliut, preket nga COVID-19 nëndrejtori i Policisë së Tiranës

Është prekur nga koronavirusi Zv. drejtori i Rendit të DPV në Tiranë, Dhimitraq Ziu.

Bëhet me dije se Ziu është në gjendje të stabilizuar dhe po merr mjekim në banesën e tij, ku edhe është karantinuar.

Pak ditë më parë u infektua me COVID-19 dhe kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

Kujtojmë në vendin tonë ditët e fundit është shënuar një numër i lartë i të infektuarve nga koronavirus duke shënuar kështu edhe rekorde të rasteve ditore.

Deri më tani në vendin tonë 685 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi, ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve ka shkuar në 32.196.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Liria ka emër, UÇK/ Veliaj i bashkohet nismës në mbështetje të luftës së Kosovës: Ata që bënë realitet përpjekjet për liri do dalin ballëlartë
I vendosën tritol poshtë makinës/ 35-vjeçari nga Vlora kishte dy vite që ishte kthyer në Shqipëri, ja se si do të shpërthehej bomba »
Article Logic
Execution time: 0.011070966720581
array(1) { ["section"]=> string(76) "pas-ardi-veliut-preket-nga-covid-19-nendrejtori-i-policise-se-tiranes-228680" }