Pas Bleonës me Van Damme, aktori legjendar Rocky “kapet” me këngëtaren seksi shqiptare Bebe Rexha: Ja çfarë bëjnë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:55 05-09-2017 Pas Bleonës me Van Damme, aktori legjendar Rocky “kapet” me këngëtaren seksi shqiptare Bebe Rexha: Ja çfarë bëjnë

Silvester Stalone, aktori me famë botërore, i njohur me emrin e artit si Rocky është një nga legjendat e ekraneve botërore për shkak të roleve që ka luajtur në disa nga filmat më të njohur botërisht.

Rreth një vit më parë, këngëtarja Bleona Qerreti u përfol shumë për një foto të publikuar me aktorin  Jean Claude Van Damme., ku të dy shiheshin në një jaht tepër luksoz, shkruan newsbomb.al.

Ndërkohë një tjetër këngëtare shqiptare ka raporte të afërta me Rockyn një tjetër aktor legjendar, dhe ajo është Bebe Rexha. Bebe ka publikuar një foto nga palestra, bashke me Rockyn duke bërë boks.

Screenshot_12.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00689697265625
array(1) { ["section"]=> string(115) "pas-bleones-me-van-damme-aktori-legjendar-rocky-kapet-me-kengetaren-seksi-shqiptare-bebe-rexha-ja-cfare-bejne-91272" }