Pas Bleonës zhvishet një këngëtare tjetër te e cila s’do ju kishte shkuar mendja (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:43 13-08-2016 Pas Bleonës zhvishet një këngëtare tjetër te e cila s’do ju kishte shkuar mendja (FOTO)

Pas bujës që bënë fotot “topless” së Bleona Qerretit, një këngëtare tjetër po merr mjaft vëmendje pikërisht për këtë fakt.

E kemi fjalën për këngëtaren Rovena Dilo të cilën ndoshta s’do e kishit menduar se mund ta shihnit kështu.

Këngëtarja ka publikuar një foto “topless” dhe një tjetër nudo teksa lahet në detin e Greqisë.

rovvvvvvvvvvvvv.jpg

rov.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034789085388184
array(1) { ["section"]=> string(91) "pas-bleones-zhvishet-nje-kengetare-tjeter-te-e-cila-s-do-ju-kishte-shkuar-mendja-foto-49639" }