Pas Çiljetës, reperi shqiptar paralajmëron bashkëpunimin me këngëtaren e njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:14 24-06-2019 Pas Çiljetës, reperi shqiptar paralajmëron bashkëpunimin me këngëtaren e njohur

Reperi i njohur Trim Jetullahu, ishte i ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Ftesë në Pesë’ me Bieta Sulon.

Ai tregoi prapaskenat e këngës së fundit ‘Sonte’ dhe zbuloi pak nga projektet e verës.

Në një moment, reperi u vu përballë emrave të njohur të artisteve shqiptare me të cilat do të bashkëpunonte dhe prej tyre zgjodhi Dhuratën, Ronelën, Tayna-n, Dafinën dhe Beatrix-in.

Më pas konfirmoi se pikërisht me një nga këto këngëtare do e ketë bashkëpunimin e radhës. Na mbetet vetëm të presim për të zbuluar se cila do të jetë ajo.

Kujtojmë që pak kohë më parë, reperi realizoi një bashkëpunim me Çiljetën me titull ‘BUBU’.

Screenshot_2.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0081350803375244
array(1) { ["section"]=> string(85) "pas-ciljetes-reperi-shqiptar-paralajmeron-bashkepunimin-me-kengetaren-e-njohur-169593" }