Pas daljes nga Presidenca, Rama futet me të kuqe në semafor

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:46 13-09-2017 Pas daljes nga Presidenca, Rama futet me të kuqe në semafor

Sic kishte bërë katër vite më parë, edhe këtë herë kryeministri Edi Rama, rrugën nga presidenti deri në kryeministri e ka bërë në këmbë.

Nga presidenca nga kryeministri, Rama u desh që të ndalte parakalimin e tij bashkë me ministrat e tij në tre semaforë.

Por në fakt kreu i kabinetit bashkë me ministrat e tij, semaforin e parë në dalje të presidencës nuk e kanë respektuar duke u futur me të kuqe.

Ky xhest është kapur nga gazetarët në terren, dhe i kanë tërhequr vëmëndjen Ramës.

Pas kësaj Rama u kujdes që të respektonte me përpikëmëri semaforët e tjerë.

21742211_10210882469559795_1195592608_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070359706878662
array(1) { ["section"]=> string(64) "pas-daljes-nga-presidenca-rama-futet-me-te-kuqe-ne-semafor-92227" }