Pas daljes së fundit, fansat tallen keq me Kylie Jenner (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:49 13-01-2017 Pas daljes së fundit, fansat tallen keq me Kylie Jenner (Foto)

Pas daljes së fundit të modeles Kylie Jenner në eventin e çmimeve “Marie Claire Image Maker Awards” fansat e kanë vënë keq në lojë për veshjen e saj.

Modelja mbante veshur një fustan lejla, dizenjuar nga “Balmain” i gjatë dhe me dy të çara të mëdha që i nxjerrnin në pah vithet. Pas publikimit të fotove të saj fansat kanë krijuar veshje të ngjashme dhe ia kanë veshuar ato meshkujve.

Fustani i modeles u cilësua si fustani më i keq që Kylie kishte veshur ndonjëherë.

fustan77.jpgfustani.jpgfustani1.jpgfustan3.jpgfustan4.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093991756439209
array(1) { ["section"]=> string(65) "pas-daljes-se-fundit-fansat-tallen-keq-me-kylie-jenner-foto-65422" }