Pas dasmës së vajzës me djalin e biznesmenit, ish presidenti Topi ka një mesazh për të gjithë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:47 26-07-2016 Pas dasmës së vajzës me djalin e biznesmenit, ish presidenti Topi ka një mesazh për të gjithë

Ish presidenti Bamir Topi ka një mesazh pas dasmës së vajzës së tij Etida Topi, me djalin e biznesmenit Luan Bregasi, Ilirin.

Teksa publikon një foto të çiftit të ri, Topi shkruan: “Miq të nderuar,

Ju falënderojmë shumë për të gjitha urimet e dërguara me rastin e dasmës së vajzës sonë, Etidës. Gëzofshi në familjet tuaja!

Faleminderit dhe njeherë!

Në të mira e gëzime...”.

Dasma e Etidës dhe Ilirit u zhvillua ditën e shtunë dhe duhet thënë se ra veçanërisht në sy ulliri 3000 vjeçar që ish Presidenti i bëri dhuratë vajzës së tij.

dasma.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01856517791748
array(1) { ["section"]=> string(98) "pas-dasmes-se-vajzes-me-djalin-e-biznesmenit-ish-presidenti-topi-ka-nje-mesazh-per-te-gjithe-47764" }