Pas dasmës te Pallati i Kongreseve, zbulohet Pallati tjetër për ceremoninë e çiftit të pasur dhe me reputacion (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:26 12-09-2016 Pas dasmës te Pallati i Kongreseve, zbulohet Pallati tjetër për ceremoninë e çiftit të pasur dhe me reputacion (Foto)

Pas dasmës përrallore të djalit të biznesmenit Ylli Ndroqi, që u mbajt në Pallatin e Kongreseve, një tjetër dasëm e bujshme pritet të mbahet këtë herë në Pallatin e Brigadave, nën kujdesin dhe organizimin dinjitoz të Geraldina Sposa dhe “Weddingline Company”.

Siç mëson Newsbomb.al, ceremonina e përbashkët mes vajzës së deputetit Fatmir Mediu, Semela, dhe djalit të kryebashkiakut të Vorës, Fiqiri Ismaili, Blediani, do të mbahet në institucionin e rëndësishëm, Pallatin Presidencial, i njohur edhe si Pallati i Brigadave.

Scrsdf4f4f4f4nshot_1.jpg

Edhe këtë herë, dy kompanitë prestigjoze me eksperiencë jo vetëm në organizimin e dasmave por edhe në evente të tjera madhështore, Geraldina Sposa që do të kujdeset për çdo detaj, ndërsa “Weddingline Company”, do të kujdeset të memorizojë në foto dhe video çdo moment për ta kthyer në të paharrueshëm.

gh6h6jhkknshot_1.jpg

Sfg54g5ghjot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099689960479736
array(1) { ["section"]=> string(120) "pas-dasmes-te-pallati-i-kongreseve-zbulohet-pallati-tjeter-per-ceremonine-e-ciftit-te-pasur-dhe-me-reputacion-foto-52700" }