Pas disa javësh në karantinë, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku për rafting në kanionet e Osumit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:21 30-05-2020 Pas disa javësh në karantinë, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku për rafting në kanionet e Osumit

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Çifti gjatë kohës së pandemisë kanë qëndruar në shtëpi dhe shpesh kanë ndarë me ndjekësit e tyre video nga përditshmëria e tyre, ku nuk kanë munguar edhe videot ‘funny’.

Këtë fundjavë çifti ka përjetuar një eksperiencë unike në kanionet e Osumit në Skrapar. Përmes postimeve në ‘Instagram’ aktori shkruan se është një eksperiencë e paharrueshme.

"Eksperiencë që duhet ta provoni, mrekulli të një natyre që na ka fal Zoti e që duhet ta ruajmë. Kanionet,” shkruan aktori.

Screenshot_9.jpgScreenshot_6.jpgScreenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094318389892578
array(1) { ["section"]=> string(102) "pas-disa-javesh-ne-karantine-xhensila-myrtezaj-dhe-bes-kallaku-per-rafting-ne-kanionet-e-osumit-208392" }