Pas disa orë debatesh, Kuvendi miraton ndryshimet për buxhetin e vitit 2015

Publikuar tek: politike, më 21:55 10-09-2015 Pas disa orë debatesh, Kuvendi miraton ndryshimet për buxhetin e vitit 2015

Kuvendi i Shqipërisë ka miratuar pas disa orësh debat mes opozitës dhe mazhorancës aktin normativ për ndryshimet në buxhetin e vitit 2015.

Më 74 vota pro dhe 23 kundër janë miratuar ndryshimet në buxhet.

Një pjesë e mirë e deputetëve të mazhorancës, së bashku me ministrat dhe kryeministrin Edi Rama nuk kanë qenë pothuajse farë të pranishëm në sallë, të cilën e kanë braktisur atë pas mbarimit të fjalës përshëndetëse të presidentes së Kosovës, Atifete Jahjaga.

Disa deputetë të PS-së janë shfaqur në sallën e Kuvendit, vetëm pak minuta përpara votimit të aktit normativ.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089390277862549
array(1) { ["section"]=> string(80) "pas-disa-ore-debatesh-kuvendi-miraton-ndryshimet-per-buxhetin-e-vitit-2015-20493" }