Pas domateve Basha shfaqet në mes të shiut, kalon semaforin me telefon në vesh dhe ‘kërkon’ falje: Edhe unë kam të meta, kam bërë gabime në të kaluarën (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:38 03-02-2020 Pas domateve Basha shfaqet në mes të shiut, kalon semaforin me telefon në vesh dhe ‘kërkon’ falje: Edhe unë kam të meta, kam bërë gabime në të kaluarën (VIDEO) Basha

Dy ditë më parë kreu i PD Lulzim Basha shfaqej duke bërë pazarin në krah të një gjysheje pensioniste teksa në duar mbante qese me domate.

 Ndërsa sot në një video të publikuar në rrjete sociale Basha shfaqet në rrugët e Tiranës si një qytetar i thjeshtë, ecën në këmbë në mes të shiut dhe kalon semaforin me telefon në vesh.

Në video kreu demokrat përcjell edhe mesazhe ku në disa prej tyre thotë se si të gjithë njerëzit edhe ai ka të metat e tij.

“Si çdo kush edhe unë kam të metat e mia dhe e di shumë mirë se kam bërë edhe gabime në të kaluarën. Por një gjë ua premtoj shqiptarëve, gjithmonë do iu dëgjoj”, thuhet mes të tjerash në vidoe. Me këto fjalë Basha duket se po u kërkon ndjesë qytetarëve, për gabiemt e kaluara

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098879337310791
array(1) { ["section"]=> string(159) "pas-domateve-basha-shfaqet-ne-mes-te-shiut-kalon-semaforin-me-telefon-ne-vesh-dhe-kerkon-falje-edhe-une-kam-te-meta-kam-bere-gabime-ne-te-kaluaren-video-193943" }