Pas Dua Lipës një tjetër këngëtare e famshme do të vijë në Kosovë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:55 08-08-2016 Pas Dua Lipës një tjetër këngëtare e famshme do të vijë në Kosovë

Pas ardhjes së këngëtares Dua Lipa për të mbajtur një koncert në Kosovë dhe Shqipëri, një tjetër shqiptare e famshme në botë e ka konfirmuar se do të jetë në Kosovë. 

Këngëtarja Bebe Rexha ka njoftuar në Twitter se do të jetë në Kosovë në muajin shator.

Një fanse e ka pyetur “kur do të vish në Kosovë”, ndërsa Rexha është përgjigjur vetëm “Shtator”.

bebe.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02336597442627
array(1) { ["section"]=> string(71) "pas-dua-lipes-nje-tjeter-kengetare-e-famshme-do-te-vije-ne-kosove-49112" }