Pas eleminimit nga Euro 2016, Granit Xhaka shkon në Gjermani. Flamuri që tërheq vëmendjen (FOTO-VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 12:00 29-06-2016

Humbi atë penallti që dërgoi Zvicrën në shtëpi këtë Euro 2016.

 Me siguri e mbani mend momentin kur Granit Xhaka nuk arriti të shënojë nga pika e njëmbëdhjetëmetërshit.

Tashmë Graniti ka vendosur të pushojë pak dhe ja ku e shohim nën shoqërinë e miqve dhe familjarëve në Gjermani. Një atmosferë festive ku në çdo tavolinë bie në sy edhe flamuri gjerman. Gjermanët bëjnë tifo për skuadrën e tyre që pas titullit të botërorit, e ka me qejf edhe titullin e Europës.

gran.jpg

gran1.jpg

gran2.jpg

gran3.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094799995422363
array(1) { ["section"]=> string(104) "pas-eleminimit-nga-euro-2016-granit-xhaka-shkon-ne-gjermani-flamuri-qe-terheq-vemendjen-foto-video-44918" }