Pas fejesës së bujshme ndahet Marina Fara me biznesmenin shkodran?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:33 26-04-2017 Pas fejesës së bujshme ndahet Marina Fara me biznesmenin shkodran?

Pas fejesës së bujshme të Marina Farës me  biznesmenin shkodran Edi Ismaili mesa duket çifti po kalon në krizë ose është ndarë përfundimisht.

Këtë e dëshmon dhe fshirja e fotove nga ana e të dyve në mediat sociale. Edi dhe Marina kanë fshirë çdo foto nga profilet e tyre në Facebook dhe Instagram, ku ndër fotot më më bukura mund të cilësojmë edhe ata të fejesës së tyre.

Edi Ismaili është biznesmen shkodran, pronar i një lokali të njohur në Bllok si dhe i disa makinave luksoze, shkruan newsbomb.al.

Edi nga të gjithë shkodranët njihet për jetën e shfrenuar mes Belgjikës dhe Shkodrës, udhëtimet e shpeshta në vende të botës, pronar i disa automjeteve që kapin vlera marramendëse dhe së fundmi pronar i një lokali në mes të Bllokut, inaguruar vetëm disa muaj më parë mëson newsbomb.al.

Po çfarë ka ndodhur me çiftin Marina-Edi, të cilët ngjanin kaq bukur pranë njëri-tjetrit?

17522918_1128011307325962_5422981456828108254_n.jpg

logo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022226810455322
array(1) { ["section"]=> string(71) "pas-fejeses-se-bujshme-ndahet-marina-fara-me-biznesmenin-shkodran-76477" }