Pas fitores “publicitare”, sfida e re e Tërmet Peçit: PËRPALLIMI

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:20 20-04-2017 Pas fitores “publicitare”, sfida e re e Tërmet Peçit: PËRPALLIMI

U bë i famshëm gjatë kohës së fushatës elektorale kryebashkiaku i Tepelenës Tërmet Peçi me fitoren e tij “publicitare”, gafë me të cilën mediat dhe elektorati u morën për shumë gjatë.

E rradhës është “përpalllimi”. Tërmet Peçi ka dashur t’u tregojë zgjedhësve të tij sfidën më të re, atë të përballimit dhe të zgjidhjes së problematikave por në vend të “përballimit” ka shkruar “përpallimit”.

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthejë sërish por duhet theksuar se pavarësisht gafave, Peçi e ka transformuar rrënjësisht Tepelenën.

bashkia-tepelene-perpallim.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035993099212646
array(1) { ["section"]=> string(66) "pas-fitores-publicitare-sfida-e-re-e-termet-pecit-perpallimi-75815" }