Pas fitores Rozana Radi me vrap në krahët e të dashurit, shfaqen për herë të parë publikisht (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:16 11-12-2016 Pas fitores Rozana Radi me vrap në krahët e të dashurit, shfaqen për herë të parë publikisht (FOTOT)

Fituesja e këtij edicioni të Këngës Magjike u shpall këngëtarja Rozana Radi e cila gjithashtu u pa tejet e emocionuar.

Menjëherë pas përfundimit të interpretimit “Ma thuaj ti” Rozi ka vrapuar në krahët e të dashurit të saj dhe aty të gjithë kanë shkuar për ta fotografuar pasi kjo ishte hera e parë që Rozi dhe i dashuri i saj Shpëtim Karakushi, prokuror në Tiranë, u shfaqën bashkë publikisht.

Fotot e Rozit dhe Shpëtimit -Anabel

ROZIIII.jpg

ROZAAA.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069940090179443
array(1) { ["section"]=> string(103) "pas-fitores-rozana-radi-me-vrap-ne-krahet-e-te-dashurit-shfaqen-per-here-te-pare-publikisht-fotot-62282" }